Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


yürümek

Bu rüyayı başka biri görmüştür. Bilgileri bayan. 28 yaşında. Evli. Muhasebeci. Onun dilinden rüyayı anlatacağım. Ona göre yorum yapmanızı rica ederim. Rüyamda yıllık izinden geri dönüyorum. işyerinden. beraber çalıştım bir erkek arkadaş ile masalarında oturuyoruz. sonra yemek için zil çalıyor. arkadaş diyor ki hadi yemeye gidiyoruz. diyor. ben de ona dükkanın üst katında olan mutfakta yemek yok mu? diyorum. dışarıda yiyeceğim diyor bana. ama arkadaşın üzerinde her zaman giydiği mont yok. sonra Bayır çıkıyoruz ve yorum yoruluyorum. arkadaşın elinde yemek fişi gibi kağıtlar var. kalabalık bir yere giriyoruz. sonra Ellerimizde 2 şer adet poşet ile dönüyoruz. ama yemek yedik mi yemedik mi hatırlamıyorum. dönüşte yürüdüğümüz yol tanımadığım geniş ve up uzun bir yoldu. yolda bizden başka kimse yok. arkadaş ile konuşuyorum yürürken. Ama o kadar sessiz konuşuyoruz ki arkadaşın söylediklerini tam olarak anlamıyorum. yolu nasıl döndük hatırlamıyorum.


Gizli ve gizemli bir iş, yaşam...

Rüyanız size ümit veren, kolay görünen bir hal ve işe işaret etmektedir. Gizli ve gizemli bir iş, yaşam...
Bu iş ve yaşantıda maddi manevi kaybedecek, haklarınızı alamayacaksınız.
Elde olan bir kuş, dalda olan iki kuştan hayırlıdır...
Tamahkarlıktan uzak durunuz.
İş ve aile hayatınızda Allah'ın cc size verdiklerine hamd ediniz...
Rüyanız zor bir işe, hayatınızdaki zorluklarla maddi manevi sıkıntılarla geçecek bir döneme işaret etmektedir.
Yanınızda bir erkeğin olması o zor sürecin kolaylıkları hep yanınızda olacağına ve o süreci atlatacağınıza işaret ediyor.
Yürüdüğünüz yol ile ilgili detay vermediğiniz için fazla bir şey söyleyemiyorum ama herkesin bilmediği ve itibar etmediği kendi düşünce yapınız olan bir hayat felsefesine veya birinin benimsediği bir düşünce akımına da işaret ediyor rüyanız...
İş ve aile hayatınızda yapacağınız değişiklikler konusunda aceleci olmayınız ve çok insanla istişare edin.
Dolaylı olarak insanlara sorun danışın...
Fikir alın...
Göre göre kendinizi sıkıntıya sokmayın...

Tabir Tarih: 29.01.2017 - 05:14:19© Deniz Web 1997 - 2006