Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt
Uçan araba

Rüyamda tanığım bir arkadaşımın arkadaşı ile arbadayım ve arkadaşım beni gideceğim yere bırakacaklarını söyledi. Ben arka koltuktayım ve arkadaşım ile sohbet ederken şöfürün trafiğe pek dikkat etmedğini fark ettim hatta arabanın ön camı film kapalı idi. Sonra arabın camında baktım havada uçarak ilerliyoruz ve başka uçan arabalarda gördüm. Şöför bana abi bu modeller uçuyor dedi ce araba lüks bir siyah bir araba idi. Son çok düzgün bir iniş yaptı ve kanatlarını kapattı. Tşk


Karlı ticaret...

Rüyanız bir arkadaşınız veya yakın çevrenizden birisinden alacağınız borç paraya, ticari bir işe, ortaklığa, para yatırmaya, borç vermeye işaret etmektedir.

Rüyanız ticari ortaklığa, karlı ticarete de işaret etmektedir. Rüyanız iş hayatındaki hızlı değişime, strese, başarıya da işaret etmektedir.

Eğer ticari bir ortaklık veya bir ticari oluşuma ortaklık veya borç verme veya finansal iletişim içinde olursanız dikkat ediniz.

Yatırımınız yanabilir. Para kaybedebilirsiniz. Çok yiyeyim diyen aç kalmış demiş atalarımız. Ticari ve sosyal iletişiminizde dikkatli olmalısınız.
Suistimal edilebilir maddi manevi kayba ve üzüntüye uğrayabilirsiniz. Kendi bilmediğiniz konularda ve sağlam görmediğiniz işlerde ortaklık ve ticari iletişim konusunda dikkatli olunuz.

Rüyanız bir ticari iletişim sonrasında zarar görmekten korksanız da zararsız sonuçlanacak bir iş ve ticarete işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 28.05.2018 - 20:01:52© Deniz Web 1997 - 2006