Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


istemediğin insanla karşılaşmak

Rüyamda; gerçek hayatta yüzüne bile bakmak istemediğim ve aylardır yüzünü de görmediğim eski bir arkadaşımı gördüm. Ben iskele gibi bir yerde duruyorum. normal hayatta o yerde deniz yok. Fakat rüyamda orası denizdi. Oradan bu çocuk geçiyor. Geçerken ne oldu kaçıp duruyorsun. şimdi karşılaştık. dedi bana. ben de senden ne kaçacam. yüzünü görmek istemiyorum. Yoksa senden mi korkacam diyorum. derken iskele ye çıkıyor ve üzerime doğru gelmeye çalışırken bir anda denize düşüyor. normal hayatta yüzme bilmediğini biliyorum. derken denizin içinde görünmüyor. ben kararsız kalıyorum. yardım etsem mi etmesem mi diye. Sonra elimi suya uzatıyorum. Fakat denizden çıkartıyor muyum? hatırlamıyorum.


Merhamet edene merhamet edilir...

Rüyanız uzun zamadır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacağınıza veya adını duyacağınıza bu arkadaşınızın devlet ve adaletle sorun yaşadığına işaret etmektedir.

Arkadaşınızın veya eski dostunuzun devletle veya adli makamlarda yaşayacağı sorun sürecine ve sizin yardım etmek isteyeceğinize işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 19.01.2017 - 00:37:31© Deniz Web 1997 - 2006