Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Hilal

Bu rüyayı başka biri görmüştür. Bilgileri bayan 29 yaşında. Evli. Muhasebeci. Onun dilinden rüyayı anlatacağım ona göre yorum yapmanızı rica ederim. Rüyamda iş yerinde masamda kendimi çalışırken görüyorum. Ancak bu normal hayatta firmanın bulunduğu dükkan değil. Sağ taraftan çift kapı ile içeri giriliyor. Neyse. İşlerimi yaparken bir anda işyerinde çalışma arkadaşlarımdan biri içeri sinirli bir şekilde giriyor ve buraya kadarmış ben işi bırakıyorum diyor. Karşısına iki patronumuz geçiyor. Engel olamıyorum. Ben geçiyorum engel olamıyorum. Başka bir çocuk geçiyor niye gidiyorsun diyor. Ona da sen sus diyor. Dinlemeyeyince dükkanda olan bir malzeme kutusunu çocuğa fırlatıyor ve parmağına geliyor ve çocuk ağlamaya başlıyor. Ben de ağlayan çocuğa mı bakayım. Giden arkadaşa mı bakayım.arada kalıyorum. Gidecek olan arkadaşın sağ omuz arka tarafında mavi gömleğinde hilal şeklinde bir yırtık görüyorum. İçerisi de kızarıklık ama kan yok. Yaraya dokunmaya çalışıyorum. Ancak acıdığı için elletmiyor. Hala gitmeye çalışırken en son bileklerini tutuyorum. Ne oldu diyorum. Telefonunu bana veriyor ve oku diyor. Okumaya başlıyorum. Ancak ne okuduğumu hatırlamıyorum. Rüyam bu kadar.


Hukuki bir sorun ve yaşanacak süreç!

Rüyanız size ve iş yerinize faydası dokunacak bir kişiye ve ticarete işaret ediyor.

Rüyanız siz doğru istikamette çalışken sizi yanlışa ve zorluklara çekmek isteyecek şeytani bir düşünceye ve kötü arkadaşa da işaret etmektedir.
Rüyanız hukuki bir soruna da işaret etmektedir.

Rüyanız zor duruma düşecek bir yakınınızın başına gelecek olaylara ve yaşayacağı hukuki sürece ve kısa süreli hapse işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 08.01.2018 - 03:45:14© Deniz Web 1997 - 2006