Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt
Cumhurbaşkanı otogar kerpiç duvar vb

Otogar gibi bir yerde oluyorum. Bir yerden gelmiş oluyorum. Ancak orada sanki birisi gelecek onu karşılamak için bir kalabalık var. Ben ne ve kim olduğunu bilemediğim için oradan ayrılmak için bulunduğum yerden herhalde evime veya nereye gideceksem oraya gitmek için çıkışa doğru yöneldiğimde karşıdan Cumhurbaşkanı Erdoğan kalabalık bir heyetle otogarın girişine doğru geldiğini kalabalığın o yöne yönelmesi ile fark ediyorum.(Benim gittiğim yönde kapılar yapılmamış kapı yeri açıkken,Cumhurbaşkanının geldiği yönde o geldikten sonra kapı ya kapanıyor,ya duvar örülüyor) O anda otogarın etrafını çeviren duvarların kerpiçten olduğunu fakat öyle yüksek değil insan boyundan daha aşağıda bazı yerleri yeni yapılmış,bazı yerleri daha yapılmakta olan duvarı fark ederek bu zamanda kerpiçten duvar mı yapılır diye hayıflanarak otogardan çıktığımda, çıkış kapısının hemen yanında bir ayakkabı tamircisi gibi bir adam kerpiçten kümes gibi yapılan yerde çalıştığını fark ediyorum. Sonra ne yana gideceğimi karar verirken Cumhurbaşkanı yağıştan dolayı yerlerin çamur olduğundan dolayı hem biraz ıslandığını hemde yerlerin çamur olduğunu o an fark ediyorum.(Ancak bana çamur hiç bulaşmıyor,yanımda bulunanın ayaklarına biraz bulaşıyor fakat ben çamura bassam dahi çamur olmuyor ayakkabılarım,tertemiz) Sonra bulunduğum yerde yolun üçlü kavşak olduğunu her yöne giden yolun düz olduğunu fark ediyorum. Ancak benim gitmek istediğim yön biraz yokuş gibi (öyle fark edilecek gibi yokuş değil,sadece ileride biraz sis gibi bir alan göründüğü için öyle olduğunu düşünüyorum.) fark ederek gideceğim yöne karar vermek isterken Cumhurbaşkanı herhalde oradakilere benim neden beklemediğimi sorduğunu fark ediyorum fakat sanki onu hiç ırgalamıyormuş gibi yoluma devam edecekken uyanıyorum. (Sabah namazını kıldıktan sonra gördüm rüyamı)


Tehlikeli ve zor günlere işaret ediyor...

Rüyanız bir topluluğa yapılacak zulme, haksızlığa ve felakete işaret etmektedir. Rüyanız o topluluk için zor ve kahredici günlere işaret ettiği gibi Cumhurbaşkanı için de zor ve zahmetli günlere, kendisinin ve çevresinin imkanlarının daralmasına, gücün kontrol altına alınmasına işaret etmektedir.

Rüyanız devlet başkanının gücünü ve yetkisini kullanarak halka maddi menfaat sağlarken, ülkenin ekonomik yapısının bozulmasına fitne ve fesada işaret etmektedir.

Rüyanız bazı insanların devlet başkanı tarafından yapılan haksızlıklara ortak olacak şekilde hareket etmesine rağmen sizin o süreçte doğru yerde duracağınıza ve bu nedenle fitne ve fesadın size ulaşamayacağınıza işaret ediyor.

Ayrıca rüyanız iktisatlı hareket etmeniz nedeniyle ekonomik zorluk çekmeyeceğinize de işaret ediyor...

Cumhurbaşkanının otagar gibi bir yere girmesi uzak bir seyahata işaret ettiği gibi kapısının olmaması kanunsuzluğa, kapıya duvar örülerek kapatılması da halkın gücünü göstermesine işaret etmektedir.

Rüyanızın bir başka tabiri de Cumhurbaşkanı ve çevresi için de ayrı bir felakete de işaret etmektedir.

Rüyanız Allah'ın yardımına, Allah'ın (cc) gücünü hatırlatmasına ve ibret dolu hadiselere işaret etmektedir...

Tabir Tarih: 06.03.2016 - 06:05:16© Deniz Web 1997 - 2006