Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Askerlik

Rüyamda askerlik için 6 ay askeriye gittiğimi görüyorum. Gece saat 3 gibi elimde Valizle askeriyeye giriş yapıyorum. Nöbetçi beni karşılıyor, yolu gösteriyor. Sonra gidip bir yerde yatıyorum. Derken ertesi günü ben 15 ay askerlik yapmıştım zaten. Bu 6 ay niye diye kendimi sorgulamaya başlıyorum. Derken gidip danışma kısmına bu durumu izah ediyorum. O da bana bir Belge almak için başvuru yapmışsınız. Bu belgeyi almanız için bu altı aylık askerliği yapmak için geldiniz diye söylüyor. Ben de tamam o zaman ben o belgeyi almak istemiyorum. Askerlikte yapmak istemiyorum. Diye kendisine söylesem de işlemin orada yapılamayacağını söylüyor. Bu arada ben de dışarı çıkıyorum. Dışarıda biriyle tanışıyorum. O da tesadüf aynı meslekten elektrik mesleğinden olan biri çıkıyor. Sivil çalışan. Yanında bir çırağı. Bir de kendinden yaşlı sivil yardımcılar var. Atölyesinde Bana gizli bir geçit olduğunu, dışarı çıkarsam başvuru yapılacak yere götüreceğini söylüyor. Gizli geçidin kapısına gidiyoruz. Ancak sürekli asker ve komutanlar geçtiği için tam kapıdan girecekken giremiyoruz. Orada olan büfeden bir şey alıyor numarası yapıyorum. Ertesi gün yine deniyoruz. Ancak yine başarısız Oluyoruz. Bu arada ben hala askeri kıyafetlerimi giymemişim. Komutanlar ve diğer askerler neden kıyafetlerimi gitmediğimi sorgulayıcı tavırla karşımda duruyorlar. Cep telefonumu da görmesinler diye sürekli saklıyorum. Derken 2-3 tane asker üzerine geliyor. Bir tanesi bıçak çekiyor. Kollarını tutuyorum. Tam vuracakken komutanlar geliyor bırakmak zorunda kalıyorum. Her ne kadar belgeyi almadan askeriyeden çıkmak istesem de çıkamıyorum. Hatırladığım bu kadar.


Sabır ve metanet

Rüyanız endişe ettiğiniz ve korktuğunuz sorunlarınızı hiç beklenmedik bir ortamda ve beklenmedik bir şekilde çözüleceğine işaret etmektedir.
Karşılacağınız sıradışı olaylara sabır gösterip acele etmeyin. İftira ve şantaj benzeri olaylarla karşılaşabilirsiniz. Veya sırlarınızı bilen birilerinin şantajıyla karşılaşabilirsiniz.
Metanetli olun ve endişe etmeyin. Onların hilesi size ulaşmayacak.
Rüyanız arkasında devlet gücü olan insanlara, bilgiye, sırların ortaya çıkmasına, içinden çıkamadığınız sorunlarınızdan kurtulmaya da işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 06.07.2018 - 05:55:25© Deniz Web 1997 - 2006